>> <<
UPMS má už 6979 študentov 6979
Nová súťaž - doštuduj za odmenu - Výhercovia

8. prednáška:Druhá vláda Roberta Fica, 2012 – 2016 (Ivan Mikloš)

Lektor: UPMS | Štvrtok, 28. 6. 2012

Marian Marcinko

Ocakaval som stanovisko pana Miklosa k otazke riesenia krizy eurozony. Obavam sa, ze tvrdohlave zotrvavanie na doterajsich sposoboch riesenia, ktore sa ukazali ako neucinne, moze v buducnosti vyznamnym sposobom prispiet k rozvratu verejnych financii SR. Ak zamerom bolo ponuknut prognozu buduceho vyvoja slovenskej ekonomiky, potom som presvedceny, ze postoj Slovenska k rieseniu krizy eurozony je jednym z najdolezitejsich faktorov v tomto smere tj. tato otazka mala byt sucastou prednasky, resp. uvital by som samostatnu prednasku na tuto temu.
Dakujem.

08.07.2012 | 12:16:18
Tomáš Janík

Ja jedno nepochopim, cele tisicrocia ludia bojovali proti zlym vladcom, ktori casto vyuzivali vojenske prostriedky na udrzanie svojho postavenia a teraz ked uz konecne my obcania mame tu moznost sa slobodne porozpravat medzi sebou a ja tu predkladam matematicke dokazy o tom, ako sa tu zle vladne, tak to nikoho z 5000 studentov UPMS nezaujima. Mna to mimochodom stalo velmi vela casu a tym padom aj moje peniaze a pritom nikto mi za tieto prispevky ci uz na UPMS alebo do mojich novin nic nedava a robim to len preto, ze chcem aby sme sa vsetci mali lepsie. A za odmenu mi niekto na UPMS napise, ze som diletant…

04.07.2012 | 17:58:36
UPMS

Re: MICHAL PAULOV

Dakujeme za upozornenie, prosime Vas - v pripade, ze Vam neprisla notifikacia u uspesnom absolvovani 1. trimestra 3. rocnika, skuste urobit posledny test prislusneho trimestra este raz a malo by byt vsetko vporiadku.

Dakujeme.

tim UPMS

30.06.2012 | 10:04:14
Tomáš Janík

A ja sa velmi tesim, ze pan Miklos sa chvali tym, ako nas priviedol do eu a eurozony, pretoze obidve tieto veci sa uz coskoro zozpadnu. Cely kapitalizmus a konkurencia sa zenie zlym smerom, pretoze politici v Europe ani v Amerike nechapu kvoli comu vznikol prvy stat a nechapu zmysel platenia dani. Ako som uz uviedol predtym, spolocnost, ktora nema zaujem o prednasky ludi, ktori chcu dobro pre vsetkych, ale naopak suhlasi s nespravnymi krokmi, tak takato spolocnost musi len tvrdo narazit. Neda sa nic robit.

28.06.2012 | 18:04:09
Michal Paulov

Dobrý deň,

chýba video a funkcionalita “Urobenie testu => absolvoval 1. trimester 3. ročníka”

pekný deň smile

28.06.2012 | 15:13:33