>> <<
UPMS má už 6979 študentov 6979
Nová súťaž - doštuduj za odmenu - Výhercovia

7. prednáška:Radičovej vláda (Ivan Mikloš)

Lektor: UPMS | Štvrtok, 21. 6. 2012

Diskusia

Počet príspevkov v diskusii je 6. Zobraziť celú diskusiu.

Michal Žugec st.

Toto je takmer určite koniec celkom zaujímavej akcie. Škoda.

29.07.2012 | 20:03:16
Tomáš Janík

Dam Vam vsetkym jednu radu, kaslite na prednasajucich a knizky a zacnite samy rozmyslat nad fungovanim statu. Ja som este nedrzal v ruke ani jednu ekonomicku knizku, iba som logicky rozmyslal a napriek tomu viem vela o vybere dani o fungovani statu o krize o bankovnictve atd. Ja ponukam prilezitost na to, aby sme sa my, co nas bavi makro dali dokopy a spolocnym usilim vymysleli lepsi svet, ako ten, ktori nam ponukaju sucasni politici. Ale treba preto nieco spravit a nie len kritizovat pana Miklosa, skuste napisat do diskusie co by ste vy urobili v politike??? Stavim sa, ze ani jeden z Vas by nevedel napisat jeden zmysluplny navrh alebo sa mylim?

22.06.2012 | 17:35:07
Michal Magner

tiež mám dojem, že tento trimester nie je o poskytovaní vedomostí, ale je o propagande typu “my sme urobili toto pozitívne a oni ak niečo robili tak toto negatívne”.

22.06.2012 | 15:47:20
Michal Žugec st.

Pán Mikloš, nechápem čo týmto chcete dosiahnuť. Predčasné ukončenie dobre rozbehnutej práce? To by bola naozaj škoda. Radičová sa predsa od Merkelovej vrátila s “plnou náručou riešení pre SAS” a odrazu z toho bolo len buď-alebo. A to “alebo” nečakala ani ona, ani Vy. A už vôbec nie Dzurinda. A pritom sú štáty ktoré si dali svoje podmienky a dosiahli ich, takže by to nebol problém ani u nás.

22.06.2012 | 08:17:39
Stefan Porubcan

tato prednaska nema nic spolocne s objektivnym pohladom na opisovanu situaciu, jedna sa o vylev subjektivnych nazorov, ktore nie su dostatocne podlozene argumentaciou a faktami. sice sa to dalo cakat, no osobne som si myslel, ze to pride v ramci predvolebnej kampane a ani vo sne by ma nenapadlo, ze ked sa to vtedy podarilo ustat v korektnych mediach, ze by take nieco mohlo nastat. je to velka skoda. ak sa da, stiahnite prosim tuto prednasku z obehu, kazi dobry dojem. dakujem

21.06.2012 | 23:55:56