>> <<
UPMS has already 6979 students 6979
New contest!
Sign up!

8. lecture:The second Róbert Fico’s government, 2012 – 2016 (Ivan Mikloš)

Lecturer: UPMS | Thursday, 28. 6. 2012

Tomáš Janík

Este dodatok pre pana Vraba,
nezaujima ma nazor druhych ludi, ktori priviedli tento svet do financnej krizy a tvaria sa,
ze to je normalne, ze krizy prichadzaju a ze oni za to nemozu.

05.08.2013 | 12:34:27
Tomáš Janík

Vaz. pan Vladimir Vrab,
je skvele ze sa celozivotne vzdelavate a musim povedat, ze naozaj mate dar pisat a o nicom. Ale taka je dnes doba a predstava kvalitneho vzdelania drvivej vacsiny ludi. Vsimli ste si, ze by som v niektorom mojom prispevku zautocil na nejakeho studenta UMPS??? Tak sa laskovo spametajte a nerobte druhym to, co by sa ani Vam nepacilo. A bohuzial Miklos reprezentuje tento stat uz vela rokov a ja ako nespokojny obcan mam plne pravo kritizovat jeho ciny alebo skor zlociny a pisat o tom verejne aj pre druhych ludi, ktori nevidia alebo nevedia pomenovat to, co ja dokazem. Silne si vyprosujem, aby sa do mna navazali ludia, ktori sa vedia len vychvalovat a nic poriadneho napisat nevedia.

05.08.2013 | 10:10:26
Vladimír Vráb

Vzorový príklad za všetky:
Len diletant alebo sociopat (človek, ktorého nezaujímajú ostatní ľudia ..) môže napísať o špičkovom odbore na špičkovej slovenskej škole štipľavé slová: “bordel na Matfyze a na financnej matematike”. To, že si Janíkovci vybrali na paškál práve jednu z najlepších škôl a jeden z jej najprestížnejších odborov, dokazuje, že sa vyznajú a diletanti to teda nie sú .. to sa musí uznať a v tom s nimi súhlasím 8-)
Prečo nepíšete, Janíkovci, do bulváru pre ovce, ktoré volia populistov? Robíte to “dobre” a určite by vás tam za takéto a podobné podpásovky dobre zaplatili. Toto nie je portál pre cieľovú skupinu vášho objednávateľa. Dúfam, že pozitívnu správu “UPMS mi je ukradnutá” myslíte vážne a už tu nebudete otravovať!
Ja osobne sa teším na ďalšie prednášky. Vzdelávam sa, na rozdiel od Janíkovcov, rád a celý život, hehe.

18.03.2013 | 18:50:04
Vladimír Vráb

Vtipné príspevky “experta” Janíka ma zaujali v tom, že sú učebnicovým príkladom, ako sa robí demagógia. Všetko je dobre premyslené a autor (alebo skôr organizovaná skupina) očividne veľmi dobre vie, čo píše. Veľmi poučné a stále rovnaký scenár: Najprv dopliesť “číslami” a na záver “zjavená pravda”. Len mi nejde do hlavy jedno: Aký má zmysel dávať takéto nelogické zlátaniny práve sem do UPMS? Toto predsa nie je ani bulvár ani seminár o tom, ako robiť sociálnu demagógiu. Logicky mi teda vychádza už len politická objednávka otravovať tento priestor. Koľko vám platia, Janíkovci?!

18.03.2013 | 18:03:53
Tomáš Janík

A ja sem pridam este aktualnu zivu diskusiu z Facebooku, kde drviva vacsina ludi spomina a place za dobrym komunizmom, konkretne tato fotka hovori celkom nieco ine ako diskusia pri nej
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=304954912935845&set=a.303986556366014.63713.303981889699814&type=1&theater;

09.08.2012 | 17:13:19
Tomáš Janík

Tak ako UPMS to zasa “vymyslela”... Neviem kto z Vas studentov ma v hlave osem prednasok, ale tolko prednasok nemam ani ja. Ved kazdy nech si posle tolko prednasok, kolko potrebuje nie???? Ved ako ja som sa snazil o jednu jedinnu prednasku na UPMS a teraz chcete dat jednemu studentovi priestor na 8 prednasok???? Vam uz asi…..  Ale velmi sa tesim na nejakeho doktoranta, ktory bude hrat pravdepodobnostne hry s nasimi dochodkami tak, ze tomu nikto nebude rozumiet a kazdy si bude mysliet, akych mame “sikovnych” doktorantov. Doverne poznam bordel na Matfyze a na financnej matematike. smile
To je vsetko jedna zberba aj s Miklosom. Ja uz som svoje prednasky dal do mojich novin a UPMS mi je ukradnuta.

23.07.2012 | 11:10:22
Tomáš Janík

Koho zaujima, akym sposobom nam pravica doteraz odvadzala pozornost od skutocnych problemov k menej dolezitym a akym sposobom sa nam tu pravica snazi vsugerovavat myslienku, ze namame doverovat statu, ze lavica aj tak vsetko rozkradne, tak nech si precita moje dve odpovede na trosku oneskoreny prispevok do diskusie v 6.prednaske tohto trimestra.

22.07.2012 | 12:59:13
Tomáš Janík

Dalsi pripad, koho zaujima viac to ci ma testy urobene na UPMS ako to, ze jeho zivotna uroven moze byt dvakrat vacsia, keby sa tu robila zdrava politika zalozena na odbornych argumentoch a na pokore pred vzdelanymi ludmi…

11.07.2012 | 18:22:15
Stanislav Ulík

Stanislav Ulík

Som registrovaný od 1. ročníka, mám absolvované všetky testy l. i 2.ročníka a súčasný program mi nedovoľuje uskutočniť testy prednášok 3. ročníka, káže sa mi zaregistrovať a uskutočniť znovu všetky testy. Prosím o nápravu. Ďakujem

10.07.2012 | 21:22:35
Tomáš Janík

Vy si sedite na usiach? Miklosovi sem mozete aj stotisickrat napisat, ze nesuhlasite s eurovalmi, ale nic tym nedosiahnete. Ked chcete bojovat za svoje myslienky, tak esxituje len jedina cesta, dat dokopy partiu ludi, stanovit si ciele, vyjst s tym na verejnost a uspech je zaruceny. Lenze pokial nikto nema zaujem, tak nam politiku budu diktovat ludia napojeni na bohatych presibalcov a tychto potom ziaden politik samozrejme nechce zdanit. Proste z politiky sa stal biznis, ale je len na nas ci to zmenime.

08.07.2012 | 16:38:17