>> <<
UPMS má už 6979 študentov 6979
Nová súťaž - doštuduj za odmenu - Výhercovia

Úvod k 1. trimestru 3. ročníka

Lektor: UPMS | Štvrtok, 3. 5. 2012

Diskusia

Počet príspevkov v diskusii je 6. Zobraziť celú diskusiu.

Zdenka Konečná

Aj ja sa teším ako zhodnotí dosadzovanie robotníckej triedy ficovcami na štátnozamestnanecké miesta - u nás krajčírka, manželka Kaliňákovho generálneho riaditeľa skis mv bola najskôr dosadená na krajskú prokuratúru, odtiaľ podľa § 28 ods. 2 zákona 312/2001 do služobného úradu DR SR, odbor štátnej služby financie, funkcia hlavný referent. Tiež za vyšetrovateľov ekonomickej trestnej činnosti najväčších grázlov, ktorí s problémami ukončili základnú školu. A údajne tí policajti majú aj diplom. Len akosi neviem, kedy študovali. Asi podobne ako Kaliňák počas ministrovania si urobil doktorát.
Pán Mikloš, takýchto odborníkov máte podosadzovaných všade, za riaditeľa úradu práce dosadili mladíka, ktorého jediná prax bola evidencia medzi nezamestnanými…

08.05.2012 | 09:47:21
Tomáš Janík

Ale ved je to take jednoduche!!! Ak vyberies 150 ludi upozornujem inteligentov a predstupis pred nimi s logickymi argumentami, ktore obhajuju zaujmy celej spolocnosti, tak tito inteligetni ludia, ti bud daju za pravdu alebo ti budu namietat tiez logickymi argumetnami, cim sa tvoj navrh stane este lepsim. Prave v tom je rozdiel medzi inteligentom a hlupakom, ze inteligent bude vzdy rozmyslat v prospech spolocnosti, ale toto sucasni politici nedokazali ani jeden. Preto su to obycajni zlodeji. A rozmyslal si niekedy nad tym, odkial pan Miklos inancuje programatorov a rekalmu na facebooku UPMS??? Z poslaneckeho platu asi tazko…

07.05.2012 | 10:16:29
Peter Geršák

Dobrý deň
Prepáčte ale musím reagovať na príspevok pána Janíka. Od kedy je človek - človekom, boli ľudia ktorí kradli. Kto má príležistosť kradol a bude kradnúť. Jedna vec je, čo chce pán Mikloš a čo sa presadí v parlamente. To neplatí len tam, ale aj na komunálnej úrovni. Nerozhoduje jeden človek “o reformách” ale väčšina, čo je niekedy na škodu. Nakoľko tam sedí pravica a ľavica a každý poslanec má ešte svoje osobné záujmy. Chcel by som vidieť Vás pán Janík, ako by ste presadzovali svoje návrhy a reformy pri 150 člennom parlamente alebo v mestskom parlamente. Myslím, že až história dá za pravdu, kto tu robil niečo pre Slovesnko a kto tu kradol.
Ďakujem.

07.05.2012 | 09:52:07
Tomáš Janík

Cela kuchyna pana Miklosa je taka, ze ak mu ja alebo ini mudri ludia napisu navrh reformy, tak sa tym ani nezaobera, ale ak mu navrh reformy napise nejaky vplyvny podnikatel, ktory chce zarobit peniaze na Slovensku a cast z nich dat ako provizie panovi Miklosovi, tak tym uz sa zaoberat bude.
Pan Miklos priviedol Slovensko na pokraj biedy, vytvoril 500-tisicovu armadu zobrakov, ktori nemaju co jest, zaco byvat a co si obliect. Vela ludi muselo kvoli tomu utiect do zahranicia a navyse za Miklosa sa kradlo rovnako len sme o tom doteraz nevedeli. Keby pan Miklos bol chlap, tak si prizna chybu a tym padom by sa vsetko prepacilo, ale on sa bude len ako baba schovavat a obhajovat svoje skutky nejakym komunizmom.

05.05.2012 | 09:23:19
Juraj Balog

Verim, ze prednasky budu putat citatela.

04.05.2012 | 22:45:37